Písně

Mukatado: Stromy

Titulní píseň k filmu Arcibiskup Bezák zbohom nazpívala skupina Mukatado, videoklip zde.

Laska je...?

Další píseň Jozefa Bezáka pro svého bratra i pro ty, kteří ho mají rádi, a možná i pro ty ostatní... K Vánocům s připomenutím slavnosti biskupského svěcení Róberta Bezáka i aktivit na jeho podporu v uplynulém roce. Videoklip zde.

Odchádza od nás

Tuto píseň nahrál Peter Janků u příležitosti odchodu arcibiskupa Bezáka do Bussolenga - videoklip zde. Hudba a text: Ladislav Bartoš.

Klopeme na Františkovu bránu

Tato píseň pro Róberta Bezáka od jeho bratra vznikla v květnu 2013 a reflektuje úsilí těch, kteří neustávají k podpoře odvolaného arcibiskupa - videoklip zde. Mimochodem, není zvláštní, že o klepání mluvil i budoucí papež František na kardinálském kolegiu před konkláve? O Kristu, který klepe zevnitř, abychom ho nechali vyjít ven, k potřebným tohoto světa.

His priest (Jeho pastier)

Americký zpěvák Bob Halligan Jr. se svou gospel-folk-rockovou skupinou Ceili Rain natočil píseň His priest (Jeho kněz) o Róbertu Bezákovi a pro něj! Klip najdete zde, s vepsanými titulky zde. Slova v angličtině zde, slovenský překlad zde. Všimli si jí i média - zde a zde. Pohlazení na duši nejen pro pana arcibiskupa...